0
0,00  0 položek

Žádné produkty v košíku.

Kompletní realizace

Sníte o dokonalé zahradě, kde budete moci nerušeně relaxovat a čerpat energii? Máte vizi, jak by měla vaše zahrada vypadat, ale nevíte, jak ji proměnit ve skutečnost? Zahrady jsou naší vášní a rádi si vezmeme na starost i váš projekt. Zahrady různých stylů realizujeme od A do Z, od prvotní konzultace, přes přípravu pozemku, stavbu zpevněných plochvýsadbu trávníku, až po celoroční údržbu. Zahrady zakládáme zejména v Hradci Králové – a moc nás to baví... Vyzkoušejte, co umíme!
Terénním úpravám a zednickým zahradnickým pracím se věnujeme nejen při tvorbě nových zahrad, ale i při změně dispozic těch stávajících. Terénní úpravy, zídky, ploty, obrubníky a chodníky realizujeme nejčastěji na Královéhradecku. Kromě toho se postaráme i o instalaci automatických závlahových systémů, které nám dodává královéhradecká společnost Závlahy MAJER. U nás máte zkrátka vše pod jednou střechou!
Pro milovníky zahradničení nabízíme službu částečné realizace zahrad. Společně s vámi naplánujeme postup prací a dohodneme se, které části projektu budeme realizovat my a které si naopak vezmete pod svá křídla vy. V rámci této formy spolupráce si nejčastěji bereme na starost rovnání terénurealizaci zpevněných ploch a dodávku živých plotů. Vy si poté můžete vyhrát s těmi příjemnějšími úkoly, jako je výsadba stromů a rostlin či vybudování si terasy. Vyzkoušejte si na vlastní kůži, jaké to je zrealizovat si zahradu sami, pod vedením profíků!
© 2024 Zahradnictví Munzar s.r.o. | Vyrobilo studio
Ochrana osobních údajů