0
0,00  0 položek

Žádné produkty v košíku.

Úpravy terénů

Ať už potřebujete upravit a srovnat terén před založením zahrady, vyrobit základnu pro zahradní domek nebo vykopat jámu pro bazén či jezírko, jsme tu pro vás. Při úpravách terénu využíváme vlastní osvědčené technologie a stroje. V našem vozovém parku najdete pásové otočné rypadlo Bobcat E 19 a čelní pásový nakladač Bobcat T 590. Bagrování základů, příkopů a další terénní úpravy realizujeme zejména na Královéhradecku, rádi za vámi ale dojedeme i do vzdálenějších lokalit.
Jedním z klíčových strojů v našem arzenálu je pásové otočné rypadlo Bobcat E 19, se kterým provádíme výkopy do hloubky až 2,5 metru a rovnáme terén. Rýpadlo má zatahovací podvozek, díky kterému se skvěle pohybuje i v omezeném prostoru a bourací kladivo, které zvládne i těžší demolice. Na rýpadlo lze nasadit podkopovou či svahovou naklápěcí lopatu, která slouží k rovnání, hloubení a vybírání zeminy či modelaci svahů. Stroj se pohybuje na gumových pásech, takže pokud máte zámkovou dlažbu, nemusíte se obávat jejího poničení.
Pro úpravy terénu také používáme čelní pásový nakladač o Bobcat T 590, který dokáže připravit půdu až do 20 cm hloubky a skvěle pracuje i v mokřejším terénu. Tento stroj je vybaven širokou škálou nástavců včetně rovné lopaty, kombinované lopaty, rotavátoru, paletizačních vidlí s nosností až 1,5 tuny a smyku o šíři 4 metry, který dokáže urovnat rozvezenou nebo zrotavátorovanou zeminu do roviny. Model je navíc vybaven rameny s vertikální dráhou zdvihu, která jsou vhodná zejména pro manipulaci s materiálem.
© 2024 Zahradnictví Munzar s.r.o. | Vyrobilo studio
Ochrana osobních údajů