Údržba zeleně

Naše firma vám zahradu nejen vybuduje, ale bude se vám o ni i starat. Zahrada tak bude stále udržovaná a vy se budete moci z její krásy těšit po celý rok.

Kompletní údržba travnatých ploch provzdušňováním, hnojením, doséváním a sekáním trávníků.

Tuto nabídku využívají většinou majitelé rozsáhlých zahrad, kteří své volné chvíle nechtějí trávit péčí o trávník, podnikatelé, jejichž firma má sídlo uprostřed zeleně nebo obecní úřady, kterým se staráme o obecní zelené plochy. Pokud chcete mít trávník krásný, nestačí jej jen posekat. I trávník vyžaduje důkladnou péči, která se vám později vrátí při pohledu na nádherný zelený koberec. Odborníci z naší firmy ví, kdy je potřeba trávník provzdušnit, kde ho pohnojit či dosít travní semeno. Péči o zelené koberce proto přenechte nám.

Kompletní údržba výsadeb hnojením, postřiky a doplněním mulče

Keře a květiny, které jste si na svých pozemcích vysadili, potřebují také čas od času údržbu. Aby rostliny dobře rostly, je nutné je hnojit, postříkat je proti škůdcům či doplnit mulče, aby zemina nevysychala. Tyto služby může naše firma provádět v rámci kompletní údržby vaší výsadby.

Řezy keřů, živých plotů a tvarování solitér

Keře i živé ploty je nutné řezat, aby sílily a vytvářely koruny. Pokud zatoužíte mít keř ve tvaru koule či kužele, rádi vám rostliny vytvarujeme do daného tvaru. Vaše zahrada tak bude působit nevšedně a originálně.

Prořez okrasných a ovocných stromů

Prořezat strom není tak snadné. Je nutné respektovat roční období, druh stromu a také správný tvar jeho koruny. Stromy v naší péči sílí, košatí a v případě ovocných stromů poskytují bohatou úrodu.

Likvidace travního a dřevního odpadu

Naše firma je schopna po odvedené práci veškerý vzniklý odpad (travní i dřevní) odvézt a vaše zahrada tak zůstane čistá.

Fotografie