Terénní úpravy

Podle vašich představ nebo podle projektu můžeme upravit váš pozemek tak, aby byl zajímavější, rovnější či získal na atraktivnosti. Některé práce provádíme naším speciálním strojem Dingo, který může pracovat i v méně přístupných místech.

Dodání nebo odebrání zeminy na dorovnání terénu

Pokud vaše zahrada není rovná podle vašich představ, pomocí našeho Dinga vyrovnáme terén i v místech, kam se žádné jiné stroje nedostanou. Podle potřeby přemístíme zeminu po zahradě – můžeme ji i v případě nutnosti dovézt nebo přebytečnou zeminu odvézt.

Vytváření terénních vln

Je vaše zahrada fádní nebo moc rovná? Podle vašich představ vytvoříme navýšeninu – terénní vlnu tam, kde doposud nebyla. Vaše zahrada tak získá na zajímavosti.

Zídky

Je vaše zahrada nezajímavá? Podle vašeho přání postavíme zídku, která opticky rozdělí prostor, oddělí terénní vlny a vytvoří zajímavá zákoutí. Vaše zahrada bude vypadat mnohem atraktivněji.

Výstavba zpevněných ploch a obrub

Potřebujete u vašeho domu vybudovat zpevněné plochy nebo obrubníky z betonu či z kamene? Po projednání vašich požadavků vám zpracujeme konkrétní nabídku a vyřešíme realizaci.

Fotografie