Pracovní technika

Stroj DINGO

Dingo je kompaktní stroj s vysokým výkonem, který má větší pohyblivost a manévrovací schopnosti než těžká manipulační technika. Se svým nízkým tlakem na půdu může pracovat na travních plochách, aniž by je znatelně poškodil. Vyrovná se mnoha větším strojům, nebo je dokonce svým výkonem překoná, ačkoliv váží pouze 711 kg. Se svými standardními koly je široký 103 cm, takže je dostatečně úzký, aby snadno projel vraty a dostal se i do nepřístupnějších prostor. Tento malý stroj se dokáže otočit na místě a přitom je šetrný k trávníku. Rychlozávěsný systém umožňuje připojit jakékoliv příslušenství od lopaty, spirálového vrtáku, srovnávací radlice nebo rotavátoru až po pařezovou frézu.

Standardní lopata


Ocelová lžíce o objemu 113 litrů se zkosenou hranou má univerzální použití při dopravě materiálu (zemina, písek, štěrk) a hydraulické sklápění usnadňuje nakládku a vykládku. Máme také lžíci o objemu 170 litrů na lehké materiály.

Spirálové vrtáky


Vrtací hlava pohání spirálový vrták o průměru 23, 38 a 76 cm. Vrták je schopen vytvářet díry pro stromky, plotové tyče nebo značky dokonce i v nejtvrdší půdě. Je možné s ním vrtat až do hloubky 120 cm.

Srovnávací radlice


Silná srovnávací radlice patří mezi nejvyužívanější příslušenství. Je konstruována pro rovnání horní vrstvy zeminy a zanechává hladkou plochu i na nerovných terénech.

Rotavátor


Rotavátor o šířce 105 cm  kypří zeminu až do 16 cm pod povrch na jeden záběr. Zároveň do stejné hloubky pohřbí kameny, které jinak působí problémy při osazování.

Paletizační vidle


Toto zařízení se používá pro manipulaci s materiálem, k přesouvání nákladu (balvany, stromy, palety, apod.) bez pracného ručního přenášení, takže je přemístění rychlejší a efektivnější.

Pařezová fréza


Pařezová fréza je schopna odstranit překážející pařezy až do hloubky 30cm pod okolní terén, aniž by po stromu nebo pařezu zbyly jakékoli viditelné stopy.

Drážkovací fréza


Drážkovací fréza hloubí rýhy hluboké až 90 cm a široké 15 cm, které jsou vhodné např. pro pokládání závlah, elektrických kabelů či pro rozvody vody.

Travní sekačka

Slupovačka travních koberců

Pásový smykový nakladač BOBCAT

Minibagr Bobcat E19

Minibagr Bobcat E19 - příslušenství: kopací lžíce se zuby š. 25cm, kopací lžíce se zuby š. 50cm, lžíce svahovací hydraulická š. 100cm.